Яңа тормыш
  • Рус Тат
  • Участок сайлау комиссияләре

    Спас муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе Россия Федерациясе Федераль Җыенының алтынчы чакырылыш Дәүләт Думасына депутатлар сайлау буенча участок сайлау комиссияләре составын раслады.

    2568нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Костин Юрий Сергеевич, "Спас ХПП" җәмгыяте баш инженеры, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Зиннурова Алсу Кадыйр кызы, Болгар шәһәр башкарма комитеты, паспортист, хезмәт урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    3. Авдеева Наталья Викторовна, ТР Спас муниципаль районы «Үзәкләштерелегән бухгалтерия" муниципаль учреждениесе, баш бухгалтер урынбасары, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    4. Крайнова Ирина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" муниципаль учреждениесе, төп белгеч, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде
    5. Благова Надежда Ивановна, "Спас районы мәшгульлек үзәге" идарәсе, өлкән инспектор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Владимирова Галина Евгеньевна, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2569нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Солодянкина Елена Васильевна, район мәдәният йорты, директор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Шакиров Шамил Мидтали улы, Өчкүл урта мәктәбе, физкультура укытучысы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Щербатова Светлана Владимировна, ТР Спас муниципаль районы башкарма комитеты, төп белгеч, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    4. Сычёва Евгения Анатольевна, "Шеронов, 23" ТСЖ, идарә рәисе, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Латыйпов Фәиз Шәрип улы, пенсионер, КПРФның район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Вихлянская Марина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" учреждениесе, белгеч, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2570нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Панова Наталия Анатольевна, "Проект-производство архитектура-план бюросы" муниципаль учреждениесе, җитәкче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Чудакова Галина Алексеевна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Выжленкова Ольга Николаевна, Спас муниципаль районы киноучреждениесе, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Казакова Наталья Александровна, Спас муниципаль район башкарма комитеты, төзелеш һәм ТКХ бүлеге, төп белгеч, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    5. Сычёва Ольга Владимировна, "Шеронов, 23" ТСЖ, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Егорова Ольга Николаевна, икенче шәһәр урта мәктәбе, укытучы, эш урынында сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2571нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Илюхина Ирина Петровна, Балалар сәнгать мәктәбе, директор, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Севастьянов Виктор Степанович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Лаврентьева Марина Викторовна, Балалар сәнгать мәктәбе, сәнгать бүлеге укытучысы, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    4. Разина Елена Николаевна, "Спас районы мәшгульлек үзәге" дәүләт учреждениесе, әйдәп баручы инспектор, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Марянина Ольга Юрьевна, Спас үзәк район хастаханәсе, бухгалтер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Бурова Владлена Борисовна, Балалар сәнгать мәктәбе,балалар коллективларының музыка җитәкчесе, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2572нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Михайлова Татьяна Алексеевна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, баш бухгалтер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Макарова Татьяна Геннадьевна, эшсез, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Медведева Ирина Ивановна, "Спас ХПП" оешмасы, экспедитор, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    4. Ферафонтов Виктор Михайлович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Молчанова Светлана Евгеньева, ДОД «ДООЦ», директор урынбасары, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Матвеева Юлия Петровна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, баш белгеч, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2573нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Габдрахманов Фәрит Фирс улы, Спас РЭСы, транспорт буенча инженер, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Копушова Татьяна Александровна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор урынбасары, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Шәрипова Надежда Валентиновна, Спас муниципаль районы башкарма комитеты, әйдәп баручы белгеч, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Спиридонова Светлана Александровна, Спас район үзәк хастаханәсе, баш бухгалтер урынбасары, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Чуксин Олег Владимирович, Спас РЭСы, электрик, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Габдрахманов Дамир Фәрит улы, "Татэнергосбыт" ААҖ җәмгыятенең Чистай бүлеге, инженер, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2574нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Тихонова Зөлфия Климовна, Балалар иҗат йорты, бүлек мөдире, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Никитина Ольга Николаевна, район үзәк хастаханәсе, баш белгеч, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Вәлиәхмәтова Галина Николаевна, 1нче урта мәктәп, укытучы, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Гречухин Николай Викторович, 1нче шәһәр урта мәктәбе, укытучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Бирюкова Гөлнара Минтаһир кызы, БГИАМЗ,секретарь,"ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Егорова Ольга Павловна, 1нче шәһәр урта мәктәбе , тәрбия эше буенча директор урынбасары, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2575нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Ильина Галина Александровна, Спас РОСТО бүлеге (ДОСААФ), секретарь, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Широкин Валентин Романович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Садилин Геннадий Владимирович, шәхси эшмәкәр, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Баскова Любовь Анатольевна, Болгар шәһәре башкарма комитеты, 1нче категорияле белгеч, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Ахмадуллина Гелена Ирек кызы, Балалар сәнгать мәктәбе, музыка укытучысы, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Садилина Галина Владимировна, 1нче шәһәр урта мәктәбе, укытучы, Татарстан Республикасында "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2576нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Храменкова Надежда Петровна, Спас муниципаль районы башкарма комитеты, әйдәп баручы белгеч, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Власова Марина Андреевна, Спас тармак технологияләре техникумы, мастер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Гришина Надежда Алексеевна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Марянин Александр Николаевич, Спас тармак технологияләре техникумы, укытучы, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Гатина Марина Илгиз кызы, тармак технологияләре техникумы, бухгалтер, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Битунова Татьяна Николаевна, пенсионер, Татарстан Республикасында "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    .2577нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Корнилова Алла Владимировна, "Спас коммуналь челтәрләре" ҖЧҖ, кадрлар буенча инспектор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кузина Светлана Викторовна, кадет мәктәп-интернаты, баш бухгалтер, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    3. Романьков Олег Иванович, Спас район хәрби комиссариаты, хезмәткәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Золина Елена Ивановна, МУ ЦБ, әйдәп баручы белгеч, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Музыченко Людмила Николаевна, Спас тармак технологияләре техникумы, китапханәче, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Артемьева Ирина Александровна, Спас тармак технологияләре техникумы, комендант, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    2578нче сайлау участогының Өчкүл сайлау комиссиясе
    1. Шеронов Владимир Александрович, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Петухов Петр Михайлович, «Сафиуллин" крестьян (фермер) хуҗалыгы, механизатор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Архипова Валентина Николаевна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Марянин Александр Викторович, йорт хуҗасы, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Яшина Марина Константиновна, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, Өчкүл авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2579нчы сайлау участогының Үрнәк сайлау комиссиясе
    1. Җәлилова Мәдхия Мәҗит кызы, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Акзигитов Сәгыйть Котдус улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Сабирҗанов Марат Азат улы, "Алексеевскдорстрой" ААҖнең Спас участогы, диспетчер, Өчкүл авылы җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Фәтхуллина Лилия Вендан кызы, "Сафиуллин" крестьян (фермер) хуҗалыгы, экономист, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Таҗиева Гөлфия Шакирҗан кызы, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2580нче сайлау участогының Полянка сайлау комиссиясе
    1. Благова Любовь Федоровна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Авдеева Татьяна Николаевна, Полянка авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    3. Григорьев Евгений Александрович, йорт хуҗасы, Полянка авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Паулкина Наталья Александровна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Архипова Антонина Германовна, Полянка авыл китапханәсе, мөдир, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Бакиров Минсәет Сабир улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2581нче сайлау участогының Балымер сайлау комиссиясе
    1. Родионова Надежда Александровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Андронов Андрей Алексеевич, йорт хуҗасы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Минәтуллина Лилия Валентиновна, Балымер китапханәсе, мөдир, Полянка авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Нефедова Мария Ивановна, пенсионер, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Родионов Андрей Александрович, йорт хуҗасы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2582нче сайлау участогының Танкеевка сайлау комиссиясе
    1. Шемуратов Александр Викторович, ИП Бакиров, эшче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Лукашова Александра Владимировна, Танкеевка авыл китапханәсе, мөдир, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    3. Юзеева Надежда Викторовна, ИП Ананьев, сатучы, Полянка авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Волкова Олеся Александровна, хуҗабикә, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Козлов Яков Александрович, йорт хуҗасы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2583нче сайлау участогының Красная Слобода сайлау комиссиясе
    1. Феоктистова Любовь Ивановна, Красная Слобода ОС, җитәкче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Коткова Елена Анатольевна, "Рассвет" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге, социаль хезмәткәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Галәветдинова Валентина Анатольевна, хуҗабикә, Красная Слобода авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Панчугина Татьяна Миниповна, Красная Слобода авыл мәдәният йорты, директор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Галәветдинова Әлфия Нурхәмәт кызы, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2584нче сайлау участогының Красный Вал сайлау комиссиясе
    1. Баскова Валентина Анатольевна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Битунова Анна Николаевна, Спас оптторгы, сатучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Гусева Людмила Андреевна, Красная Слобода авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Гусева Венера Надыйр кызы, Красный Вал авыл клубы, мөдир, Красная Слобода авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде- рәис .
    5. Гущина Наталья Николаевна, хуҗабикә, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2585нче сайлау участогының Приволжск сайлау комиссиясе
    1. Марянина Надежда Викторовна, Спас районы буенча ТР Эчке эшләр бүлеге министрлыгы, бухгалтер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Галәветдинов Миңнехан Гыйльметдин улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Игнатьева Ирина Гайфулловна, Спас РУПСның Приволжск бүлеге, хат ташучы, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Рязанова Галина Петровна, Спас РУПС, хат ташучы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    5. Колчина Нина Петровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Стрелова Елена Алексеевна, Приволжск авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Приволжск авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2586нчы сайлау участогының Никольск сайлау комиссиясе
    1. Балыкина Надежда Павловна, ИП Синицин А. А., бухгалтер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Перцева Валентина Владимировна, Гөлеш мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, Никольск авыл Советыннан күрсәтелде.
    3. Никитина Ирина Александровна, Никольск ФАП, фельдшер, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Владимирова Елена Викторовна, ИП "Соленова Н. П.", сатучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Григорьева Жанна Александровна, Никольск урта мәктәбе, лаборант, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Сиринов Андрей Геннадьевич, «ИП Планин А. В.», мөгезле эре терлек симертү операторы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2587нче сайлау участогының Отрада сайлау комиссиясе
    1. Бородулина Лариса Александровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Васильев Юрий Александрович, шәхси эшмәкәр, Никольск авыл Советыннан күрсәтелде.
    3. Милосердова Светлана Павловна, ИП "Васильева Н. В.", сатучы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Артемьева Наталья Сергеевна, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Фирсов Игорь Юрьевич, йорт хуҗасы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2588нче сайлау участогының Бугровка сайлау комиссиясе
    1. Синицина Марина Геннадьевна, Никольск урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кулагина Галина Степановна, шәхси эшмәкәр, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Петрова Нина Николаевна, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Зайцев Сергей Владимирович, ИП "Шахназарян А. А.", механизатор, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Бугрова Наталья Владимировна, Бугровка китапханәсе, мөдир, Никольск авыл Советыннан күрсәтелде.
    2589нчы сайлау участогының Куралово сайлау комиссиясе
    1. Чуксина Татьяна Михайловна, Куралово авылы китапханәсе, китапханәче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Чертаганова Надежда Михайловна, "ВЗП "Болгар" ААҖ, экономист, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Савинова Мария Михайловна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Куралово авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Дулатова Нина Николаевна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты, техничка, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Савинов Виктор Иванович, Куралово мәдәният йорты, сәнгать җитәкчесе, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2590нчы сайлау участогының Екатериновка сайлау комиссиясе
    1. Авдошина Вера Ивановна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Авдошин Алексей Павлович, "Гыйниятуллин" крестьян (фермер) хуҗалыгы, эшче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Баринова Вера Николаевна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    4. Хәйруллина Лилия Габделәхәт кызы, Екатериновка ФАПы, фельдшер, Куралово авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    5. Төхвәтуллина Гөлназ Миңнулла кызы, Екатериновка почта бүлеге, мөдир, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Дербенева Валентина Геннадьевна, Екатериновка авылы китапханәсе, мөдир, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2591нче сайлау участогының Ким сайлау комиссиясе
    1. Синчугова Клара Җиһанша кызы, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Выжлова Татьяна Александровна, Ким авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Семенова Юлия Николаевна, Ким авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, Ким авылы җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Репьева Валентина Александровна, Ким элемтә бүлеге, оператор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Тихомирова Анна Николаевна, ферма №2 посёлогының балалар бакчасы, кече тәрбияче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Выжлов Александр Сергеевич, йорт хуҗасы, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2592нче сайлау участогының Тукай сайлау комиссиясе
    1. Мөхәммәтҗанова Гөлсинә Якуб кызы, Тукай авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Габидуллина Илһамия Шәһит кызы, "Габидуллин И. Ш." крестьян (фермер) хуҗалыгы, бухгалтер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Рәхимова Гөлгенә Хатыйп кызы, Тукай авылы балалар бакчасы, тәрбияче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Мифтахова Гүзәлия Ришат кызы, Тукай авылы балалар бакчасы, кече тәрбияче, Ким авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    5. Фәтхрахманов Әхмәт Нурмөхәммәт улы, Спас РГЭСы, слесарь, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2593нче сайлау участогының Антоновка сайлау комиссиясе
    1. Смольникова Надежда Анатольевна, сатучы, Антоновка авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Спиридонова Нина Николаевна, Антоновка урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Сидорова Надежда Хәсиятулла кызы, Антоновка авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Кузина Елена Юрьевна, Антоновка авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Казаков Владимир Александрович, "Болгар Арыш" ЯАҖе, учетчы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2594нче сайлау участогының Гусиха сайлау комиссиясе
    1. Кузовкина Нина Анатольевна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Никитина Любовь Николаевна, Гусиха авылы клубы, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Әхмәтсафина Динә Сәет кызы, Гусиха мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, мөдир, Антоновка авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Заварихин Юрий Николаевич, "Болгар Арыш" ЯАҖе, тракторчы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Порутчикова Любовь Михайловна, Гусиха мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2595нче сайлау участогының Аграмак сайлау комиссиясе
    1. Семенова Марина Николаевна, Аграмак мәктәбе, укытучы, Аграмак авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2. Барабанов Николай Геннадьевич, "Коммуна" крестьян (фермер) хуҗалыгы, склад мөдире, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Зарипова Разия Әхәт кызы, Аграмак авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Еремеев Лев Геннадьевич, Аграмак урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Солёнова Мария Александровна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2596нчы сайлау участогының Татар Такталы сайлау комиссиясе
    1. Иксанов Мөнир Гәрәй улы, "Болгар урманчылыгы" ДБУ, участок урманчысы, Аграмак авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Минсафина Әлфия Мингариф кызы, халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге, социаль хезмәткәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Әхмәтсафина Рәзинә Миннеабзалетдин кызы, ИП "Соленова Т.П.", сатучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Сафин Рөстәм Габдулла улы, йорт хуҗасы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Аракаев Надыйр Минсадыйк улы, йорт хуҗасы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2597нче сайлау участогының Бураково сайлау комиссиясе
    1. Попова Татьяна Викторовна, Бураково авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Комиссарова Татьяна Петровна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Абрамова Светлана Анатольевна, Бураково мәдәният йорты, директор, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Ермолаева Надежда Николаевна, хуҗабикә, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Силантьева Светлана Владимировна, Бураково мәктәбе, китапханәче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Лапшин Анатолий Анатольевич, йорт хуҗасы, Бураково авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2598нче сайлау участогының Көек сайлау комиссиясе
    1. Гарифуллина Флера Әнвәр кызы, "Болгар Арыш" ЯАҖе, ягулык-майлау материаллары склады мөдире, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Казаков Айдар Һарун улы, Көек төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Садретдинов Ришат Фәргат улы, Спас РГЭСы, слесарь-газчы, Бураково авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Вафина Лилия Әнвәр кызы, Көек авылы клубы, директор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Мингалиева Нурия Әнвәр кызы, Көек китапханәсе, мөдир, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2599нчы сайлау участогының Әҗмәр сайлау комиссиясе
    1. Лобанова Любовь Александровна, Әҗмәр авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Шабанова Роза Мансур кызы, Әҗмәр мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, Әҗмәр авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    3. Хәбибуллина Гөлнур Сабир кызы, "Миф" ҖЧҖе, бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Рәхимов Әнәс Йосыф улы, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Леонтьева Любовь Александровна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2600нчы сайлау участогының Вожи сайлау комиссиясе
    1. Филимонова Светлана Николаевна, Вожи авыл китапханәсе, китапханәче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Бобкова Любовь Ивановна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Кузнецова Галина Владимировна, Вожи мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Ермошина Нина Александровна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, Әҗмәр авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    5. Вәлитова Рәмзия Рөстәм кызы, Вожи төп мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2601нче сайлау участогының Ямбакты сайлау комиссиясе
    1. Галәветдинов Ринат Шәрифулла улы, Ямбакты урта мәктәбе, директор, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Насыйрова Рәмзия Мансур кызы, Ямбакты мәдәният йорты, директор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Галәветдинов Рөстәм Рәшит улы, Ямбакты авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    4. Шәйхетдинова Рәмзия Фоат кызы, Ямбакты авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Гатауллина Сәлимә Садри кызы, ОСБ 4678-057, кассир-контролёр, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2602нче сайлау участогының Кузнечиха сайлау комиссиясе
    1. Чичкова Валентина Георгиевна, Кузнечиха авылы китапханәсе, мөдир, Кузнечиха авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2. Осокина Любовь Александровна, ИП "Филатов Л. И.", аш-су пешерү остасы ярдәмчесе, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Пашина Лариса Владимировна, Кузнечиха урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Петрушин Николай Иванович, Кузнечиха урта мәктәбе, завхоз, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Казарова Ирина Валентиновна, Кузнечиха авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    6. Ермилина Наталья Павловна, хуҗабикә, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2603нче сайлау участогының Чәчәкле сайлау комиссиясе
    1. Нуриәхмәтова Дания Фәрит кызы, Чәчәкле төп мәктәбе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Хәмидуллина Мәдинә Әнвәр кызы, хуҗабикә, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Рәхимова Гөлүсә Заһит кызы, 1962 елда туган, Чәчәкле элемтә бүлеге, җитәкче, Чәчәкле авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Җамалетдинова Илсөяр Исмәгыйль кызы, саклык банкының Чәчәкле бүлеге, оператор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Минсабирова Хәнифә Әдһәм кызы, Чәчәкле авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Миндубаева Розалия Салих кызы, Йолдыз авылы мәдәният йорты, мөдир, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2604нче сайлау участогының Урта Йорткүл сайлау комиссиясе
    1. Әхмәтҗанова Айсылу Миннәхмәт кызы, Урта Йорткүл авылы китапханәсе, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кашапов Хәсән Сираҗи улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Нуриева Эльмира Рәшит кызы, Урта Йорткүл мәдәният йорты, техничка, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Насыйбуллин Сарыйм Хәлиулла улы, Урта Йорткүл мәдәният йорты, директор, Урта Йорткүл авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    5. Зарипов Илдар Дальбин улы, Спас РГЭсы, газчы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2605нче сайлау участогының Иж-Борискино сайлау комиссиясе
    1. Башкирова Елена Николаевна, Иж-Борискино урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Амосов Александр Михайлович, Иж-Борискино урта мәктәбе, кочегар, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Веселова Оксана Владимировна, Иж-Борискино мәдәният йорты, директор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Бурмистрова Татьяна Матвеевна, хуҗабикә, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Шитовкин Виктор Владимирович, Иж-Борискино урта мәктәбе, укытучы, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде - рәис.
    6. Амосова Ольга Евгеньевна, хуҗабикә, Иж-Борискино авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде.
    2606нчы сайлау участогының Иске Рәҗәп сайлау комиссиясе
    1. Сафиуллина Равия Якуп кызы, Иске Рәҗәп авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Иске Рәҗәп авыл Советыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Кирамова Гөлсара Бари кызы, Иске Рәҗәп мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, пешекче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Мөхәммәтҗанова Гөлназ Рафаэль кызы, Иске Рәҗәп мәктәпкәчә белем бирү ўчреждениесе, тәрбияче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Әхмәрова Карина Равил кызы, Иске Рәҗәп авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Вилданова Роза Якуп кызы, Иске Рәҗәп урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: