Яңа тормыш
  • Рус Тат
  • Участок сайлау комиссияләре

    Спас муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе Россия Федерациясе Президентын сайлаулар буенча участок сайлау комиссияләре составын раслады. 2568нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе 1. Костин Юрий Сергеевич, "Спас ХПП" җәмгыяте баш инженеры, ТР Спас районы буенча "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде -рәис. 2. Зиннурова Алсу Кадыйр кызы, Болгар...

    Спас муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе Россия Федерациясе Президентын сайлаулар буенча участок сайлау комиссияләре составын раслады.
    2568нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Костин Юрий Сергеевич, "Спас ХПП" җәмгыяте баш инженеры, ТР Спас районы буенча "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде -рәис.
    2. Зиннурова Алсу Кадыйр кызы, Болгар шәһәре башкарма комитеты, паспортистка, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Авдеева Наталья Викторовна, ТР Спас муниципаль районы «Үзәкләштерелегән бухгалтерия" муниципаль учреждениесе, баш бухгалтер урынбасары, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Крайнова Ирина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" муниципаль учреждениесе, төп белгеч, ЛДПРның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде
    5. Благова Надежда Ивановна, "Спас районы мәшгульлек үзәге" идарәсе, өлкән инспектор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Владимирова Галина Евгеньевна, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2569нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Солодянкина Елена Васильевна, район мәдәният йорты, директор урынбасары, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Шакиров Шамил Миндигали улы, Өчкүл урта мәктәбе, физкультура укытучысы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Щербатова Светлана Владимировна, ТР Спас муниципаль районы башкарма комитеты, төп белгеч, ТР Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Сычёва Евгения Анатольевна, "Шеронов, 23" ТСЖ, идарә рәисе, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Латыйпов Фәиз Шәрип улы, пенсионер, КПРФның район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Вихлянская Марина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" учреждениесе, белгеч, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2570нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Панова Наталия Анатольевна, "Проект-производство архитектура-план бюросы" муниципаль учреждениесе, җитәкче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Киселева Елена Михайловна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Выжленкова Ольга Николаевна, Спас муниципаль районы киноучреждениесе, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Казакова Наталья Александровна, Спас муниципаль район башкарма комитеты, төзелеш һәм ТКХ бүлеге, төп белгеч, "Болгар шәһәре" муниципаль берәмлек Советыннан күрсәтелде.
    5. Сычёва Ольга Владимировна, "Шеронов, 23" ТСЖ, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Егорова Ольга Николаевна, икенче шәһәр урта мәктәбе, укытучы, эш урынында сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2571нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Илюхина Ирина Петровна, Балалар сәнгать мәктәбе, директор, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Севастьянов Виктор Степанович, пенсионер, КПРФның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Лаврентьева Марина Викторовна, Балалар сәнгать мәктәбенең сәнгать бүлеге укытучысы, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Разина Елена Николаевна, "Спас районы мәшгульлек үзәге" дәүләт учреждениесе, төп инспектор, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Марянина Ольга Юрьевна, Спас үзәк район хастаханәсе, бухгалтер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Бурова Владлена Борисовна, Балалар сәнгать мәктәбе,балалар коллективының музыка җитәкчесе, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    2572нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Михайлова Татьяна Алексеевна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, баш бухгалтер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Макарова Татьяна Геннадьевна, пенсионер, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Медведева Ирина Ивановна, "Спас ХПП" оешмасы, экспедитор, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Ферафонтов Виктор Михайлович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Молчанова Светлана Евгеньева, "Балалар сәламәтләндерү-белем бирү үзәге", директор урынбасары, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Матвеева Юлия Петровна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, баш экономист, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    2573нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Габдрахманов Фәрит Фирс улы, "Челтәр компаниясе" ЧЭЧ ААҖе, транспорт буенча инженер, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Копушова Татьяна Александровна, Спас тармак технологияләре техникумы, читтән торып уку буенча директор урынбасары, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Шәрипова Надежда Валентиновна, Спас муниципаль районы башкарма комитеты, баш белгеч, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Спиридонова Светлана Александровна, Спас район үзәк хастаханәсе, баш бухгалтер урынбасары, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Чуксин Олег Владимирович, Спас РЭСы, электромонтер, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Габдрахманов Дамир Фәрит улы, "Татэнергосбыт" ААҖ филиалының Чистай бүлеге, инженер, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2574нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Тихонова Зөлфия Климовна, Балалар иҗат йорты, бүлек мөдире, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Никитина Ольга Николаевна, район үзәк хастаханәсе, баш белгеч, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Вәлиәхмәтова Галина Николаевна, аерым фәннәрне тирәнтен укыту буенча 1нче урта мәктәп китапханәсе, мөдир. Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Гречухин Николай Викторович, 1нче шәһәр урта мәктәбе, укытучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Бирюкова Гөлнара Минтаһир кызы, БГИАМЗ,секретарь, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Егорова Ольга Павловна, 1нче шәһәр урта мәктәбе , тәрбия эше буенча директор урынбасары, "ТНВ-ТЯГ" район оешмасыннан күрсәтелде.
    2575нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Ильина Галина Александровна, Спас РОСТО бүлеге (ДОСААФ), секретарь, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Терехова Ольга Викторовна, 2нче шәһәр урта мәктәбе, секретарь, КПРФның район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Здобнова Галина Николаевна, Болгар шәһәре 1нче урта мәктәбе, укыту-тәрбия эшләре буенча директор урынбасары, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Баскова Любовь Анатольевна, Болгар шәһәре башкарма комитеты, 1нче категорияле белгеч, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Малова Наталья Павловна, Пенсия фонды идарәсе белгече, сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Кременсков Евгений Николаевич, Болгар шәһәренең аерым фәннәрне тирәнтен өйрәнү әуенча 1нче урта мәктәбе, музыка укытучысы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2576нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Храменкова Надежда Петровна, Спас муниципаль районы башкарма комитеты, әйдәп баручы белгеч, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Власова Марина Андреевна, Спас тармак технологияләре техникумы, мастер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Гришина Надежда Алексеевна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Марянин Александр Николаевич, Спас тармак технологияләре техникумы, укытучы, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Гатина Марина Илгиз кызы, тармак технологияләре техникумы, бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Битунова Татьяна Николаевна, пенсионер, Татарстан Республикасында "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2577нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    1. Корнилова Алла Владимировна, "Спас коммуналь челтәрләре" ҖЧҖ, кадрлар буенча инспектор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кузина Светлана Викторовна, кадет мәктәп-интернаты, баш бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" оешмасының район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Корбангалиева Резедә Хәйретдин кызы, Спас тармак технологияләре техникумы, җыештыручы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Золина Елена Ивановна, МУ ЦБ, әйдәп баручы белгеч, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Музыченко Людмила Николаевна, Спас тармак технологияләре техникумы, китапханәче, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Артемьева Ирина Александровна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор урынбасары, Спас муниципаль районы вәкаләтле органы тарафыннан күрсәтелде.
    2578нче сайлау участогының Өчкүл сайлау комиссиясе
    1. Шеронов Владимир Александрович, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Избранова Валентина Геннадьевна, "Стрелков" шәхси предприятие сатучысы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Архипова Валентина Николаевна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Марянин Александр Викторович, йорт хуҗасы, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Яшина Марина Константиновна, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2579нчы сайлау участогының Үрнәк сайлау комиссиясе
    1. Җәлилова Мәдхия Мәҗит кызы, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Акзигитов Сәгыйть Котдус улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Сабирҗанов Марат Азат улы, "Алексеевскдорстрой" ААҖнең Спас участогы, диспетчер, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Фәтхуллина Лилия Вендан кызы, "Сафиуллин" крестьян (фермер) хуҗалыгы, экономист, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Таҗиева Гөлфия Шакирҗан кызы, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2580нче сайлау участогының Полянка сайлау комиссиясе
    1. Благова Любовь Федоровна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Авдеева Татьяна Николаевна, Полянка авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "ТНВ-ТЯГ" оешмасының район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Григорьев Евгений Александрович, йорт хуҗасы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Паулкина Наталья Александровна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Архипова Антонина Германовна, Полянка авыл китапханәсе, мөдир, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Бакиров Минсәет Сабир улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2581нче сайлау участогының Балымер сайлау комиссиясе
    1. Родионова Надежда Александровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Андронов Андрей Алексеевич, йорт хуҗасы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Миннәтуллина Лилия Валентиновна, Балымер китапханәсе, мөдир, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Нефедова Мария Ивановна, пенсионер, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Родионов Андрей Александрович, йорт хуҗасы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2582нче сайлау участогының Танкеевка сайлау комиссиясе
    1. Шемуратов Александр Викторович, ИП Бакиров, эшче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Лукашова Александра Владимировна, Танкеевка авыл китапханәсе, мөдир, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    3. Юзеева Надежда Викторовна, ИП Ананьев, сатучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Волкова Олеся Александровна, хуҗабикә, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Козлов Яков Александрович, "Болгарзернопродукт", җәмгыяте "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2583нче сайлау участогының Красная Слобода сайлау комиссиясе
    1. Феоктистова Любовь Ивановна, Красная Слобода ОС, җитәкче, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Коткова Елена Анатольевна, "Рассвет" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге, социаль хезмәткәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Галәветдинова Валентина Анатольевна, хуҗабикә, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Панчугина Татьяна Миниповна, Красная Слобода авыл мәдәният йорты, директор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Галәветдинова Әлфия Нурхәмәт кызы, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2584нче сайлау участогының Красный Вал сайлау комиссиясе
    1. Баскова Валентина Анатольевна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Битунова Анна Николаевна, Спас оптторгы, сатучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Гусева Людмила Андреевна, Красная Слобода авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, эш урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Гусева Венера Надыйр кызы, Красный Вал авыл клубы, мөдир, спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде- рәис .
    5. Гущина Наталья Николаевна, хуҗабикә, ЛДПРың территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2585нче сайлау участогының Приволжски сайлау комиссиясе
    1. Марянина Надежда Викторовна,ТР Эчке эшләр министрлыгының Спас район бүлеге, бухгалтер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Галәветдинов Миңнехан Гыйльметдин улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Игнатьева Ирина Гайфулловна, Спас РУПСы, хат ташучы, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    4. Рязанова Галина Петровна, Спас РУПС, Приволжски авылы, хат ташучы, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    5. Колчина Нина Петровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Стрелова Елена Алексеевна, Приволжск авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2586нчы сайлау участогының Никольск сайлау комиссиясе
    1. Балыкина Надежда Павловна, ИП Синицин А. А., бухгалтер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Перцева Валентина Владимировна, Гөлеш мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    3. Никитина Ирина Александровна, Никольск авылы фельдшер-акушерлык пункты, фельдшер, "ТНВ-ТЯГ" оешмасыннан күрсәтелде.
    4. Владимирова Елена Викторовна, ИП "Соленова Н. П.", сатучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Григорьева Жанна Александровна, Никольск урта мәктәбе, тәрбияче, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Сиринов Андрей Геннадьевич, «ИП Планин А. В.», мөгезле эре терлек симертү операторы, ЛДПРНың территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2587нче сайлау участогының Отрада сайлау комиссиясе
    1. Бородулина Лариса Александровна, хуҗабикә, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Васильев Юрий Александрович, шәхси эшмәкәр, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    3. Милосердова Светлана Павловна, ИП "Васильева Н. В.", сатучы, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Артемьева Наталья Сергеевна, хуҗабикә, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Фирсов Игорь Юрьевич, йорт хуҗасы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2588нче сайлау участогының Бугровка сайлау комиссиясе
    1. Синицина Марина Геннадьевна, Никольск урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кулагина Галина Степановна, шәхси эшмәкәр, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    3. Петрова Нина Николаевна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Зайцев Сергей Владимирович, эшсез, ЛДПРның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Кулагина Елена Анатольевна, Бугровка балалар бакчасы, тәрбияче, КПРФның территориаль бүлегеннән күрсәтелде.
    2589нчы сайлау участогының Куралово сайлау комиссиясе
    1. Чуксина Татьяна Михайловна, Куралово авылы китапханәсе, китапханәче, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2. Чертаганова Надежда Михайловна, "ВЗП "Болгар" ААҖ, баш экономист, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Савинова Мария Михайловна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "Гадел Россия" партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Дулатова Нина Николаевна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты, техничка, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Мамонов Николай Михайлович, Куралово мәдәният йорты, директор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2590нчы сайлау участогының Екатериновка сайлау комиссиясе
    1. Авдошина Вера Ивановна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Авдошин Алексей Павлович, "Гыйниятуллин" крестьян (фермер) хуҗалыгы, эшче, ЛДПРның җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Баринова Вера Николаевна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    4. Хәйруллина Лилия Габделәхәт кызы, Екатериновка ФАПы, фельдшер, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    5. Төхвәтуллина Гөлназ Миңнулла кызы, Екатериновка почта бүлеге, мөдир, яшәү урыны буенча сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    6. Дербенева Валентина Геннадьевна, Екатериновка авылы китапханәсе, мөдир, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2591нче сайлау участогының Ким сайлау комиссиясе
    1. Синчугова Клара Җиһанша кызы, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Выжлова Татьяна Александровна, Ким авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Семенова Юлия Николаевна, Ким авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Репьева Валентина Александровна, Ким элемтә бүлеге, оператор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Тихомирова Анна Николаевна, ферма №2 посёлогының балалар бакчасы, кече тәрбияче, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Выжлов Александр Сергеевич, йорт хуҗасы, "ТНВ-ТЯГ" район оешмасыннан күрсәтелде.
    2592нче сайлау участогының Тукай сайлау комиссиясе
    1. Мөхәммәтҗанова Гөлсинә Якуб кызы, Тукай авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Габидуллина Илһамия Шәһит кызы, "Габидуллин И. Ш." крестьян (фермер) хуҗалыгы, бухгалтер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3.Мифтахов Илһам Солтан улы, "ВЗП Болгар" җәмгыяте, автомеханик, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    4 Сибгатуллина Альбина Тәлгат кызы, Тукай төп белем бирү мәктәбе, укытучы, Спас муниципаль районы вәкиллекле органыннан күрсәтелде..
    5. Фәтхрахманов Әхмәт Нурмөхәммәт улы, Спас РГЭСы, слесарь, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2593нче сайлау участогының Антоновка сайлау комиссиясе
    1. Смольникова Надежда Анатольевна, сатучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Спиридонова Нина Николаевна, Антоновка урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Сидорова Надежда Хәсиятулла кызы, Антоновка авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Кузина Елена Юрьевна, Антоновка авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Казаков Владимир Александрович, "Болгар Арыш" ЯАҖе, учетчы, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2594нче сайлау участогының Гусиха сайлау комиссиясе
    1. Никитин Валерий Борисович, "Абдриев" ИП, сөт җыючы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Никитина Любовь Николаевна, Гусиха авылы клубы, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Әхмәтсафина Динә Сәет кызы, Гусиха мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, мөдир, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Заварихин Юрий Николаевич, "Болгар Арыш" ЯАҖе, механизатор, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Порутчикова Любовь Михайловна, Гусиха мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2595нче сайлау участогының Аграмак сайлау комиссиясе
    1. Семенова Марина Николаевна, Аграмак мәктәбе, укытучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2. Барабанов Николай Геннадьевич, "Шабанов" крестьян (фермер) хуҗалыгы, склад мөдире, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    3. Зарипова Разия Әхәт кызы, Аграмак авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Еремеев Лев Геннадьевич, Аграмак урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Солёнова Мария Александровна, хуҗабикә, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2596нчы сайлау участогының Татар Такталы сайлау комиссиясе
    1. Иксанов Мөнир Гәрәй улы, "Болгар урманчылыгы" ДБУ, участок урманчысы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Минсафина Әлфия Мингариф кызы, халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге, социаль хезмәткәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Әхмәтсафина Рәзинә Миннеабзалетдин кызы, ИП "Соленова Т.П.", сатучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Сафин Рөстәм Габдулла улы, йорт хуҗасы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Аракаев Надыйр Минсадыйк улы, йорт хуҗасы, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2597нче сайлау участогының Бураково сайлау комиссиясе
    1. Попова Татьяна Викторовна, Бураково авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Комиссарова Татьяна Петровна, мәктәп, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Абрамова Светлана Анатольевна, Бураково мәдәният йорты, директор, "ТНВ-ТЯГ" оешмасыннан күрсәтелде.
    4. Ермолаева Надежда Николаевна, хуҗабикә, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Силантьева Светлана Владимировна, Бураково мәктәбе, китапханәче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    6. Лапшин Анатолий Анатольевич, йорт хуҗасы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2598нче сайлау участогының Көек сайлау комиссиясе
    1. Гарифуллина Флера Әнвәр кызы, "Болгар Арыш" ЯАҖе, ягулык-майлау материаллары склады мөдире, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Казаков Айдар Һарун улы, Көек төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Садретдинов Рашат Фәргат улы, Спас РГЭСы, слесарь-газчы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Вафина Лилия Әнвәр кызы, Көек авылы клубы, директор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Мингалиева Нурия Әнвәр кызы, Көек китапханәсе, мөдир, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2599нчы сайлау участогының Әҗмәр сайлау комиссиясе
    1. Лобанова Любовь Александровна, Әҗмәр авылы китапханәсе, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Шабанова Роза Мансур кызы, Әҗмәр мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    3. Хәбибуллина Гөлнур Сабир кызы, "Миф" ҖЧҖе, бухгалтер, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Рәхимов Әнәс Йосыф улы, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Леонтьева Любовь Александровна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2600нче сайлау участогының Вожи сайлау комиссиясе
    1. Филимонова Светлана Николаевна, Вожи авыл китапханәсе,мөдир,"Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Бобкова Любовь Ивановна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Кузнецова Галина Владимировна, Вожи мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Ермошина Нина Александровна, Вожи төп мәктәбе, укытучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле оргыныннан күрсәтелде - рәис.
    5. Вәлитова Рәмзия Рөстәм кызы, Вожи төп мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2601нче сайлау участогының Ямбакты сайлау комиссиясе
    1. Галәветдинов Ринат Шәрифулла улы, Ямбакты урта мәктәбе, директор, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Насыйрова Рәмзия Мансур кызы, Ямбакты мәдәният йорты, директор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Галәветдинов Рөстәм Рәшит улы, Ямбакты урта мәктәбе, укытучы, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    4. Шәйхетдинова Рәмзия Фоат кызы, Ямбакты авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Гатауллина Сәлимә Садри кызы, Алексеевски ОСБ 4678-057, кассир-контролёр, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2602нче сайлау участогының Кузнечиха сайлау комиссиясе
    1. Чичкова Валентина Георгиевна, Кузнечиха авылы китапханәсе, мөдир, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2. Осочкина Любовь Александровна, Кузнечиха авыл мәдәният йорты, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Пашина Лариса Владимировна, Кузнечиха урта мәктәбе, укытучы, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Петрушин Николай Иванович, Кузнечиха урта мәктәбе, завхоз, ЛДПРның территориаль җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Казарова Ирина Валентиновна, Кузнечиха авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    6. Ермилина Наталья Павловна, хуҗабикә, "ТНВ-ТЯГ" оешмасыннан күрсәтелде.
    2603нче сайлау участогының Чәчәкле сайлау комиссиясе
    1. Нуриәхмәтова Дания Фәрит кызы, Чәчәкле төп мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Хәмидуллина Мәдинә Әнвәр кызы, хуҗабикә, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Рәхимова Гөлүсә Заһит кызы, Чәчәкле элемтә бүлеге, җитәкче, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    4. Җамалетдинова Илсөяр Исмәгыйль кызы, саклык банкының Чәчәкле бүлеге, оператор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Минсабирова Хәнифә Әдһәм кызы, Чәчәкле авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" оешмасыннан күрсәтелде.
    6. Миндубаева Розалия Ильяс кызы, Йолдыз авылы мәдәният йорты, мөдир, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2604нче сайлау участогының Урта Йорткүл сайлау комиссиясе
    1. Насыйбуллин Сарыйм Хәлиулла улы, Урта Йорткүл мәдәният йорты, директоры, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    2. Кашапов Хәсән Сираҗи улы, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Вәлиева Гөлчәчәк Зөлкәрнәй кызы, хуҗабикә, ЛДПРның район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Гатауллина Зәмзәмия Наил кызы, Урта Йорткүл авыл җирлеге башкарма комитеты, Спас муниципаль районы вәкаләтле органыннан күрсәтелде.
    5. Зарипов Илдар Дальбин улы, Спас РГЭСы, газчы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде -рәис.
    2605нче сайлау участогының Иж-Борискино сайлау комиссиясе
    1. Башкирова Елена Николаевна, Иж-Борискино урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2. Амосов Александр Михайлович, Иж-Борискино урта мәктәбе, оператор, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Веселова Оксана Владимировна, Иж-Борискино мәдәният йорты, директор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Бурмистрова Татьяна Матвеевна, хуҗабикә, ЛДПРның территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Шитовкин Виктор Владимирович, Иж-Борискино урта мәктәбе, укытучы, "ТНВ-ТЯГ" оешмасыннан күрсәтелде - рәис.
    6. Амосова Ольга Евгеньевна, хуҗабикә, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2606нчы сайлау участогының Иске Рәҗәп сайлау комиссиясе
    1. Сафиуллина Равия Якуп кызы, Иске Рәҗәп авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    2. Кирамова Гөлсара Бари кызы, Иске Рәҗәп мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, пешекче, ЛДПРНың территориаль җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    3. Мөхәммәтҗанова Гөлназ Рафаэль кызы, Иске Рәҗәп мәктәпкәчә белем бирү ўчреждениесе, тәрбияче, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    4. Әхмәрова Карина Равил кызы, Иске Рәҗәп авыл җирлеге башкарма комитеты, бухгалтер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    5. Вилданова Роза Якуб кызы, Иске Рәҗәп урта мәктәбе, педагог-оештыручы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: