Яңа тормыш
  • Рус Тат
  • Участок сайлау комиссияләре

    Спас муниципаль районы территориаль сайлау комиссиясе сәяси партияләр, сайлау, җәмәгать берләшмәләре тәкъдиме белән һәм "Россия Федерациясе гражданнарының сайлау хокуклары һәм референдумда катнашу хокукларының төп гарантияләре" Федераль законның 22, 27 маддәсе нигезендә, тавыш бирү хокукы белән биш елга участок сайлау комиссияләре төзелде.

    2543нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Костин Юрий Сергеевич, "Спас ХПП" җәмгыяте, баш инженер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Авдеева Наталья Викторовна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" муниципаль идарәсе, баш бухгалтер урынбасары, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Владимирова Галина Евгеньевна, вакытлыча эшсез, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Зиннурова Алсу Кадыйр кызы, Болгар шәһәр башкарма комитеты, паспортист, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Крайнова Ирина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" муниципаль идарәсе, әйдәп баручы белгеч, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Макаров Игорь Витальевич, "Казан электромеханика заводы" ААҖ, юрист, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2544нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Солодянкина Елена Васильевна, "Спас тармак технологияләре техникумы", тәрбия эше буенча директор урынбасары, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Вихлянская Марина Валерьевна, ТР Спас муниципаль районы "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" идарәсе, белгеч, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Комилягина Валентина Дмитриевна, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Латыйпов Фәиз Шәрип улы, пенсионер, КПРФның район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Сычёва Евгения Анатольевна, "Шеронов, 23" ТСЖ, идарә рәисе, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Щербатова Светлана Владимировна, ТР Спас муниципаль районы башкарма комитеты, экономика һәм прогнозлаштыру бүлегенең дәүләт сатып алуы бүлеге мөдире, ТР Спас муниципаль районы Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2545нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Панова Наталия Анатольевна, "Проект-производство архитектура-план бюросы" район идарәсе, җитәкче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Выжленкова Ольга Николаевна, "ТР Спас муниципаль районы башкарма комитеты мәдәният бүлеге" МУ, баш белгеч, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Егорова Ольга Николаевна, икенче шәһәр урта мәктәбе, башлангыч класслар укытучысы, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Зайцева Марина Владимировна, "Татмедиа" ААҖ филиалы, бүлек редакторы, ТР Спас районы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Исанчурина Наталья Игоревна, "ТР Спас МР киноучреждениесе", кассир, КПРФның район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Казакова Наталья Александровна, Спас муниципаль район башкарма комитеты, төзелеш һәм ТКХ бүлеге, баш белгеч, ТР Спас муниципаль районы Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2546нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Илюхина Ирина Петровна, Балалар сәнгать мәктәбе, директор, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Лаврентьева Марина Викторовна, Балалар сәнгать мәктәбе, сәнгать бүлеге укытучысы, ТР Спас муниципаль районы Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Разина Анна Николаевна, "ТР Спас МР киноучреждениесе", методист, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Разина Елена Николаевна, "Спас районы мәшгульлек үзәге" дәүләт идарәсе, өлкән инспектор, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Севастьянов Виктор Степанович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Чудакова Галина Алексеевна, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2547нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Михайлова Татьяна Алексеевна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, баш бухгалтер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Әхмәтҗанов Салават Җәмил улы, шәхси эшмәкәр, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Матвеева Юлия Петровна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, өлкән экономист, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Медведева Ирина Ивановна, "Спас ХПП" ҖЧҖ, экспедитор, ТР Спас муниципаль район Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Молчанова Светлана Евгеньевна, "Балалар сәламәтләндерү-белем бирү үзәге" учреждениесе, директор урынбасары, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Ферафонтов Виктор Михайлович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2548нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Габдрахманов Фәрит Фирс улы, "Челтәр компаниясе" ААҖ Чистай электр челтәрләре Спас районы электр челтәрләре бүлеге, производство хәзерлеге буенча инженер, ТР Спас муниципаль районы Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Бердников Валерий Владимирович, "Болгар Арыш" ЯАҖ, каравылчы, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Киселева Елена Михайловна, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Кузьмина Ирина Александровна, "Татэнергосбыт" ААҖнең Чистай филиалы бүлеге, инженер, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Самаркина Оксана Александровна, "ТР Спас МР киноучреждениесе", кассир, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Шәрипова Надежда Валентиновна, Спас муниципаль районы башкарма комитеты, кадрлар учеты буенча баш белгеч, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2549нчы сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Вәлиәхмәтова Галина Николаевна, 1нче Болгар урта мәктәбе, китапханә мөдире, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Коковин Владимир Николаевич, пенсионер, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Лисюк Ольга Александровна, Болгар коррекция мәктәбе, укытучы-логопед, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Тихонова Зөлфия Климовна, Спас муниципаль районы Балалар иҗат йорты, балалар җәмәгать оешмалары белән эшләү буенча бүлек мөдире, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Фәхретдинов Марат Тәлгат улы, "Таттелеком" ААҖ, машина йөртүче, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Шаһиәхмәтов Дамир Нурмөхәммәт улы, вакытлыча эшсез, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2550нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Здобнова Галина Николаевна, 1нче Болгар урта мәктәбе, укыту-тәрбия эше буенча директор урынбасары, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Баскова Любовь Анатольевна, Болгар шәһәре башкарма комитеты, 1нче категорияле белгеч, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Бирюкова Гөлнара Минтаһир кызы, Болгар тарих-архитектура музей-тыюлыгы, фәнни секретарь, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Дергунов Александр Иванович, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Ильина Галина Александровна, Спас РОСТО бүлеге (ДОСААФ), секретарь, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Смирнов Николай Анатольевич, ТР буенча "Россельхозцентр" ФДУ дәүләт филиалы, баш агроном, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2551нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Гришина Надежда Алексеевна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Власова Марина Андреевна, Спас тармак технологияләре техникумы, производство өйрәтү мастеры, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Гатина Марина Илгиз кызы, Спас тармак технологияләре техникумы, бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Гуринова Вера Николаевна, "Балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приют" ДБУ, пешекче, "Гадел Россия" партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Марянин Александр Николаевич, Спас тармак технологияләре техникумы, укытучы, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Храменкова Надежда Петровна, "Икмәк музее", баш бухгалтер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2552нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Корнилова Алла Владимировна, "Спас коммуналь челтәрләре" ҖЧҖ, кадрлар буенча инспектор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Артемьева Ирина Александровна, Спас тармак технологияләре техникумы, директор урынбасары, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Кузина Светлана Викторовна, кадет мәктәп-интернаты, баш бухгалтер, "ТНВ-ТЯГ" район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Музыченко Людмила Николаевна, Спас тармак технологияләре техникумы, китапханәче, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Никитина Ольга Николаевна, "Үзәкләштерелгән бухгалтерия" МУ, баш белгеч, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Романьков Олег Иванович, Спас район хәрби комиссариаты, армиягә озату буенча бүлек җитәкчесе урынбасары, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2553нче сайлау участогының Болгар шәһәр сайлау комиссиясе
    - Ибраһимов Тимур Марат улы, "Спас район үзәк хастаханәсе" учреждениесе, баш табиб урынбасары, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Дәүләтова Гөлшат Мәмәт кызы, "Спас район үзәк хастаханәсе" учреждениесе, шәфкать туташы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Костина Алевтина Владимировна, "Спас район үзәк хастаханәсе" учреждениесе, баш бухгалтер, ТР Спас районы "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2554нче сайлау участогының Өчкүл сайлау комиссиясе
    - Шеронова Ирина Владимировна, кадет интернат-мәктәбе, баш бухгалтер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Емелюшин Сергей Михайлович, "Чистопольгаз" ЭПУ, слесарь, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлеге тарафыннан күрсәтелде.
    - Низамов Тимур Наил улы, "Районара-хокук коллегиясе" ҖЧҖ, директор, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Петухов Петр Михайлович, вакытлыча эшсез, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Яшина Марина Константиновна, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2555нче сайлау участогының Үрнәк сайлау комиссиясе
    - Җәлилова Мәдхия Мәҗит кызы, Өчкүл урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Акзигитов Сәгыйть Котдус улы, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Фәтхуллина Лилия Вендан кызы, "Мөхәммәтов Ф. В." КФХсы, бухгалтер, "Мөхәммәтов Ф. В." хуҗалыгы сайлаучылар җыелышыннан күрсәтелде.
    - Хәйбуллина Нина Анатольевна, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2556нчы сайлау участогының Полянка сайлау комиссиясе
    - Шевченко Евгений Владимирович, Татарстан Республикасы Спас муниципаль районы "Балалар сәламәтләндерү-белем бирү үзәге" өстәмә белем бирү учреждениесе, өстәмә белем бирү педагогы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Аринина Татьяна Федоровна, Полянка мәдәният йорты, техник хезмәткәр, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Ашмарина Ольга Анатольевна, Полянка урта мәктәбе, укытучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Остудина Наталья Евгеньевна, Полянка мәдәният йорты, директор, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Фролов Анатолий Петрович, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    2557нче сайлау участогының Балымер сайлау комиссиясе
    - Родионова Надежда Александровна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Минәтуллина Лилия Валентиновна, Балымер китапханәсе, мөдир, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Мошков Евгений Михайлович, Полянка урта мәктәбе укытучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Никифоров Александр Сергеевич, "Семушкина О. В" ИП, эшче, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Страхов Анатолий Николаевич, пенсионер, КПРФның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    2558нче сайлау участогының Танкеевка сайлау комиссиясе
    - Шемуратов Александр Викторович, "КФХ башлыгы Бакиров Р. Р." ИП, машина йөртүче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Варфоломеев Александр Иванович, вакытлыча эшсез, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Лукашова Александра Владимировна, Танкеевка авыл китапханәсе, мөдир, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Юзеев Игорь Михайлович, Танкеевка төп мәктәбе, укытучы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Юзеева Надежда Викторовна, ИП "Ананьев Г. Е.", сатучы, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2559нчы сайлау участогының Красная Слобода сайлау комиссиясе
    - Галәветдинова Валентина Анатольевна, вакытлыча эшсез, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Галәветдинова Әлфия Нурхәмәт кызы, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Изотов Сергей Анатольевич, вакытлыча эшсез, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Изотова Лилия Шамил кызы, "ТР Спас районы Красная Слобода урта гомумбелем мәктәбе", техник хезмәткәр, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Панчугина Татьяна Миниповна, Красная Слобода авыл мәдәният йорты, директор, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2560нчы сайлау участогының Красный Вал сайлау комиссиясе
    - Гусева Венера Надыйр кызы, вакытлыча эшсез, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Баскова Валентина Анатольевна, вакытлыча эшсез, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Битунова Татьяна Ивановна, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Гущина Лилия Николаевна, ИП "Данилушкина", сатучы, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Данилушкина Мария Сергеевна, шәхси эшмәкәр, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2561нче сайлау участогының Приволжск сайлау комиссиясе
    - Рязанова Галина Петровна, вакытлыча эшсез, ЛДПРның ТР Спас районы җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Галәветдинов Миңнехан Гыйльметдин улы, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Карпушин Сергей Сергеевич, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Колчина Нина Петровна, "Юрков" КФХ, пешекче, "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Нургалиева Рәхимә Хафиз кызы, "Җирлекара үзәк китапханә" учреждениесе, китапханәче, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2562нче сайлау участогының Никольск сайлау участогы
    - Балыкина Надежда Павловна, ИП Синицин А. А., бухгалтер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Перцева Валентина Владимировна, Гөлеш мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, тәрбияче, ТР Спас муниципаль район Советы вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Никитина Ирина Александровна, Никольск ФАП, фельдшер, «ТНВ-ТЯГ» хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Юрков Анатолий Владимирович, "Витязь" балалар-яшүсмерләр клубы, тренер-укытучы, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Григорьева Жанна Александровна, «Никольск урта гомуми белем бирү мәктәбе», лаборант, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Сиринов Андрей Геннадьевич, газ АЗС оператор, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2563нче сайлау участогының Отрада сайлау участогы
    - Милосердова Светлана Павловна, ИП "Васильев Н. В.", сатучы, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Васильев Юрий Александрович, вакытлыча эшсез, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Артемьева Наталья Сергеевна, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында КПРФның район җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Кузнецов Александр Николаевич, пенсионер,ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2564нче сайлау участогының Бугровка сайлау участогы
    - Синицина Марина Геннадьевна, «Никольск урта гомуми белем бирү мәктәбе», укытучы, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Кулагина Галина Степановна, сатучы "ИП Данилушкина" ТР Спас районында КПРФның җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Зайцев Сергей Владимирович, газ котельные операторы, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Капитов Владимир Михайлович, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2565нче сайлау участогының Куралово сайлау участогы
    - Чертаганова Надежда Михайловна, "ВЗП "Болгар" ААҖ, баш экономист, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Бельбасов Валерий Николаевич, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында «Гадел Россия» сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Савинов Виктор Иванович, Куралово авылы Мәдәният йортының сәнгать җитәкчесе, ТР Спас районында КПРФның сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Дулатова Нина Николаевна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты, техничка, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Савинова Мария Михайловна, Куралово авыл җирлеге башкарма комитеты секретаре, "ТНВ - ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2566нчы сайлау участогының Екатериновка сайлау участогы
    - Баринова Вера Николаевна, пенсионер, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Гыйниятуллина Гөлшат Илдар кызы, "Гыйниятуллин" КФХ сыер савучысы, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Хәйруллина Лилия Габделәхәт кызы, Екатериновка ФАПы, фельдшер, ТР Спас муниципаль районы Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Котенков Сергей Александрович, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде
    2567нче сайлау участогының Ким сайлау участогы
    - Репьева Валентина Александровна Болгар почта элемтәсе бүлеге операторы, "Бердәм Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Репьев Виктор Александрович, "Ким гомуми урта белем бирү мәктәбенең" газ котельные операторы, ТР Спас районында ЛДПР партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Семенова Юлия Николаевна, баш бухгалтер, Ким авыл җирлеге башкарма комитеты, ТР Спас муниципаль районы Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Фомин Юрий Александрович, "Ким урта гомуми белем бирү мәктәбе" бюдҗет учреҗдениесенең башлангыч сыйныф укытучысы, ТР Спас районында КПРФның җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Андронов Игорь Владимирович, «Болгар Арыш» җәмгыяте шоферы, ТР Спас районында «Гадел Россия» сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2568нче сайлау участогының Тукай сайлау участогы
    - Мөхәммәтҗанова Гөлсинә Якуб кызы, Тукай авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Галимова Рәмзия Зиннур кызы, сатучы, "Спас оптторгы" берләшмәсе, ТР Спас районында ЛДПРның территориаль район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Измайлов Алмаз Таһир улы, Спас районындагы дәүләт ветеринария берләшмәсе табиб-эпизоотологы, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Нигъмәтуллина Люция Самат кызы, "Тукай төп гомуми белем бирү мәктәбе"нең башлангыч сыйныф укытучысы, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2569нчы сайлау участогының Антоновка сайлау участогы
    - Смольникова Надежда Анатольевна, ИП Смольников сатучысы, ТР Спас муниципаль районы Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Ануфриев Александр Сергеевич, «Антоновка гомуми урта белем бирү мәктәбе"нең ОБЖ укытучысы, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Сидорова Надежда Хәсиятулла кызы, Антоновка авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Спиридонова Нина Николаевна, "Антоновка гомуми урта белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Казаков Владимир Александрович, "Болгар Арыш" ЯАҖе, учетчы, ТР Спас районындагы ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2570нче сайлау участогының Гусиха сайлау участогы
    - Никитина Любовь Николаевна, Гусиха авылы клубы, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Әхмәтсафина Динә Сәет кызы, Гусиха мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, ТР Спас муниципаль районы Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Заварихин Юрий Николаевич, Антоновка авылындагы янгын сүндерү часте янгын сүндерүчесе, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Манурина Валентина Александровна, пенсионер, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2571нче сайлау участогының Аграмак сайлау участогы
    - Барабанов Николай Геннадьевич, "Шабанов КФХ" КФХ - ның склад мөдире, Тр Спас районындагы ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Грузов Александр Алексеевич, пенсионер, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Зарипова Разыя Әхәт кызы, ТР Спас муниципаль районының Аграмак авыл җирлеге бухгалтеры, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Семенова Марина Николаевна, "Аграмак гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Филиппов Александр Николаевич, "Болгар Арыш" җәмгыятенең иминлек хезмәте җитәкчесе урынбасары, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2572нче сайлау участогының Татар Такталы сайлау участогы
    - Иксанов Мөнир Гәрәй улы, "Болгар урманчылыгы" ДБУ, участок урманчысы, «Бердәм Россия» Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Әхмәтсафина Рәзинә Миннеабзалетдин кызы, ИП "Соленова Т.П.", сатучы, ТР Спас районындагы ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Сафин Рөстәм Габдулла улы, вакытлыча беркайда эшләми, КПРФның җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Билялов Әнвәр Минвакыйф улы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2573нче сайлау участогының Бураково сайлау участогы
    - Попова Татьяна Викторовна, Бураково авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Комиссаров Сергей Михайлович, вакытлыча беркайда эшләми, ТРның Спас районындагы КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Бельбасов Александр Николаевич, "Вожи урта гомуми белем бирү мәктәбе"нең газ котельные операторы, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Силантьева Светлана Владимировна, Бураково мәктәбе, китапханәче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Лапшин Анатолий Анатольевич, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас муниципаль районы вәкиллекле органы тарафыннан күрсәтелде.
    2574нче сайлау участогының Көек сайлау участогы
    - Гарифуллина Флера Әнвәр кызы, "Болгар Арыш" ЯАҖе, ягулык-майлау материаллары склады мөдире, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Абдуллин Госман Нәбиулла улы, вакытлыча беркайда эшләми, Тр Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Казаков Айдар Һарун улы, "Көек төп мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде
    - Мингалиева Нурия Әнвәр кызы, Көек китапханәсе, мөдир, "ЛДПР" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2575нче сайлау участогының Әҗмәр сайлау участогы
    - Лобанова Любовь Александровна, Әҗмәр авылы китапханәсе, китапханәче, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Гайнуллина Гөлчирә Солтан кызы, ИП "Кузнецов" сатучысы, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Хәбибуллина Гөлнур Сабир кызы, "Болгар Арыш" җәмгыяте экономисты, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Капитов Вячеслав Михайлович, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Шабанова Роза Мансур кызы, Әҗмәр мәктәпкәчә балалар учреждениесе тәрбиячесе, ТР Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2576нчы сайлау участогының Вожи сайлау участогы
    - Ермошина Нина Александровна, Вожи төп мәктәбенең рус теле укытучысы, ТР Спас муниципаль районы Советының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Горелов Виктор Николаевич, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Комиссарова Татьяна Петровна, "Бураково урта гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районындагы КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Кузнецова Галина Владимировна, "Вожи балалар бакчасы" бюджет учреждениесе җитәкчесе, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Хрипунова Тамара Григорьевна, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2577нче сайлау участогының Ямбакты сайлау участогы
    - Галәветдинов Ринат Шәрифулла улы, Ямбакты урта мәктәбе, директор, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Галәветдинов Рөстәм Рәшит улы, "Ямбакты гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, "ТНВ - ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Гатауллина Сәлимә Садрый кызы, ОСБ 4678-057, кассир-контролёр, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Миндубаева Зәмзәмия Мирзаҗан кызы, ИП "Гафурова С.Х." сатучы, ТР Спас районында КПРФның җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Хөсәенова Альбина Хатыйп кызы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районындагы "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2578нче сайлау участогының Кузнечиха сайлау участогы
    - Казарова Ирина Валентиновна, Кузнечиха авыл җирлеге баш бухгалтеры, ТР Спас районында «Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде -рәис.
    - Денисов Николай Вячеславович, «Болгар Арыш" җәмгыяте шоферы, ТР Спас районында "Гадел Россия" партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Пашина Лариса Владимировна, Кузнечиха урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районында КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Петрушин Николай Иванович, Кузнечиха урта мәктәбе, завхоз, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Чичкова Валентина Георгиевна, Кузнечиха китапханәсе мөдире, ТР Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    2579нчы сайлау участогының Чәчәкле сайлау участогы
    - Рәхимова Гөлүсә Заһит кызы, Чәчәкле элемтә бүлеге, җитәкче, Чәчәкле авыл җирлеге Советыннан күрсәтелде - рәис.
    - Галләмов Ислам Хәсәбулла улы, пенсионер, "Гадел Россия" сәяси партиясенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Гаязова Гөлшат Габделәхәт кызы, «Ак каен» балалар бакчасы мөдире, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Минсәгыйрова Лилия Йосыф кызы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Нуриәхмәтова Дания Фәрит кызы, "Чәчәкле төп гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районында "Бердәм Россия " Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2580нче сайлау участогының Йолдыз сайлау участогы
    - Хәмидуллина Мәдинә Әнвәр кызы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Миндубаева Рузалия Ильяс кызы, Йолдыз клубы мөдире, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Нургалиева Венера Камил кызы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2581нче сайлау участогының Урта Йорткүл сайлау участогы
    - Зарипов Илдар Дальбин улы, Спас РЭГСы слесаре, ТР Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде - рәис.
    - Әхмәтҗанова Айсылу Миннәхмәт кызы, Урта Йорткүл авылы китапханәсе, мөдир, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Кашапов Хәсән Сираҗи улы, пенсионер, КПРФның җирле район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Вәлиева Гөлчәчәк Зөлкарнәй кызы, "Урта Йорткүл урта гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Рәхимҗанов Йосыф Газыйм улы, "Болгар Арыш" җәмгыяте каравылчысы, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2582нче сайлау участогының Дала Йорткүле сайлау участогы
    - Ситдыйкова Айсылу Юныс кызы, Урта Йорткүл клубы мөдире, ТР Спас районында "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Әхмәтвәлиев Габдулла Хөсәен улы, "Болгар Арыш" җәмгыяте механизаторы, ТР Спас муниципаль районының вәкиллекле органыннан күрсәтелде.
    - Рәхимҗанов Равил Газыйм улы, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Сәгытдинова Лилия Юныс кызы, "Росгосстрах" җәмгыяте консультанты, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    2583нче сайлау участогының Иж-Борискино сайлау участогы
    -Шитовкин Виктор Владимирович, «Иж Борискино урта гомуми белем бирү мәктәбе" укытучысы, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде - рәис.
    - Башкирова Елена Николаевна, Иж-Борискино урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Амосова Надежда Георгиевна, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Бурмистрова Татьяна Матвеевна, вакытлыча беркайда эшләми, ТР Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    2584нче сайлау участогының Иске Рәҗәп сайлау комиссиясе
    - Сафиуллина Равия Якуп кызы, Иске Рәҗәп авыл җирлеге башкарма комитеты, белгеч, Иске Рәҗәп авыл Советыннан күрсәтелде - рәис.
    - Кирамова Гөлсара Барый кызы, Иске Рәҗәп мәктәпкәчә белем бирү учреждениесе, пешекче, "ТНВ-ТЯГ" хәрәкәтенең район бүлегеннән күрсәтелде.
    - Минхатыйпова Сария Илдус кызы, "Иске Рәҗәп гомуми белем бирү мәктәбе"нең башлангыч сыйныф укытучысы, ТР Спас районында КПРФ сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Вилданова Роза Якуп кызы, Иске Рәҗәп урта мәктәбе, укытучы, ТР Спас районындагы "Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Рәшитов Радик Әдһәм улы, ИП, Тр Спас районында "Гадел Россия" сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.
    - Шәйхиева Гөлүсә Шакир кызы, ОСБ 4678-057, кассир-контролёр, Тр Спас районында ЛДПР сәяси партиясенең җирле бүлегеннән күрсәтелде.

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: